Поделиться в facebook
Поделиться в twitter
Поделиться в whatsapp
Поделиться в telegram

למה כדאי לכם להתאמן עם מאמן אישי

גוף יפה זה מה שכל גבר ואישה רוצים. הגוף החתיך, המנופח והשרירי, מושך תשומת לב נשית. הגוף החטוב והאלגנטי של האישה מושך את מראה הגברים. עם זאת, השגת מבנה גוף יפה אינה מלאכה קלה. גם לגברים וגם לנשים. למה זה? בואו נפרט.

למה אין גוף יפה

כולם רוצים להיראות ספורטיביים. לשם כך, הולכים לחדר כושר כדי לרדת במשקל,להתחטב, לבנות קוביות בבטן. אבל יש אנשים שהולכים לחדרי כושר במשך שנים ולא רואים תוצאות. ישנן כמה סיבות לכך שלא ניתן להשיג את התוצאה הרצויה:

 

אימונים לא נכונים

מאמן לא מקצועי

תזונה לא נכונה

שיטת אימון לא עקבית

 

כל זה מוביל לכך שלמתאמנים אין את התוצאות הרצויות. אפשר להתאמן שנים ללא תוצאות. באימונים, חשוב להקפיד על הכללים. לדוגמא, עבודה עקבית על קבוצות שרירים. לתת את העומס האופטימלי על כל שריר. לשמור על איזון כדי להעמיס מספיק ולא להעמיס מדי על הגוף. כל זה צריך לבדוק מאמן.

 

עם זאת, לא תמיד ניתן למצוא מאמן מוצלח. איש מקצוע שישלוט בתוצאת האימונים. במכוני כושר, המאמן שבמשמרת לא יתן לכם מענה. הוא לא יכול לעקוב אחרי כל המתאמנים במכון. לכן האימונים אינם כה יעילים.

זה תקף גם לגבי התזונה. תזונה בספורט היא המפתח להצלחה. אם אתה רוצה לרדת במשקל, להוריד שומן, להשיג קוביות שרירי הבטן, אז תזונה היא גורם מכריע להשגת התוצאה הרצויה. אימונים קבועים לא יובילו לשום דבר אם אדם אוכל מזון מהיר כל יום ומפר כל כללי התזונה הנכונה. כדי להשיג גוף חטוב, לפחות בהתחלה צריך לספור קלוריות.

 

ולבסוף, בהשגת גוף יפה, גורם חשוב נוסף הוא תדירות האימונים. יש כאלה שמפרים כלל זה. מתאמנים פעם בשבוע, שבועיים וחודש. למרות שמומלץ להתאמן בחדר הכושר 3-4 פעמים בשבוע.

 

סיבות אלה הן המכשולים העיקריים העומדים בדרכם של נשים וגברים בדרך לגוף החטוב. אבל איך להשיג את התוצאה הרצויה? קוביות בבטן, בייספס מנופח, גוף נשי רזה, ישבן מתוח? פה עזור מאמן כושר אישי טוב.

היתרונות במאמן כושר אישי טוב בישראל

מאמן כושר אישי בישראל הוא הזדמנות לעצב לעצמך גוף יפה. תחת השגחה של גורם מקצועי שמבין בתחום, איך לעבוד נכון ואיך להגיע לגוף חטוב. היתרון של מאמן כושר אישי הם:

 

המאמן מפקח באופן אישי עלייך ועל התוצאה שלך

המאמן בונה תוכנית אימונים אישית המתאימה לך ולגופך

המאמן מוביל אותך לאורך תכנית אימוני הספורט עד שתשיג את התוצאה הרצויה

 

הרבה יותר קל, מהיר ויעיל יותר להשיג גוף מפוסל עם מאמן אישי מאשר באימונים לבד בחדר הכושר

כל זה מאפשר לקבל במהירות גוף חטוב ויפה. מאמן אישי ייקח את מדדי גופך כדי להבין את נקודת ההתחלה, בשלב הבא, המאמן האישי יביא לתוצאה הסופית שאתה רוצה להשיג עבורך. למשל קוביות בבטן, חיטוב, ישבן מנופח.

 

לקבלת התוצאה הרצויה, מאמן אישי ייצור תוכנית אימונים. על פי זה, תצטרך לבצע תרגילים לקבוצות שרירים שונות, לשתות ולאכול אוכל לפי תפריט וכמובן להתאמן ללא הרף. בניגוד לחדר כושר רגיל, כשאתה מתאמן עם מאמן אישי, נוצרת האחריות.

 

אתה מתבייש לבטל או לפספס אימונים. אם העצלנות שררה על פניך לפני כן, עכשיו אתה פשוט לא שם לב לזה והולך לאימונים, מכיוון שאדם ספציפי, מאמן, צופה בך. חבל בכל פעם לומר שאי אפשר להגיע לאימונים. נוצרת מחוייבות לתהליך האימון, לכן התוצאה הרצויה תושג הרבה יותר מהר.

 

השתמש בשירותיו של מאמן אישי בישראל להשגת גוף יפהפה.

דירוג הפוסט:
5/5

מידע על הכתב

פוסטים מובחרים

הכותב הוא בוגר וינגייט ופאשיקום FORMS (Fashikom orthopedic movement rehabilitation senior), מאמן כושר, ספורטתרפיסת והידרוטרפיסת. עבר מאות שעות לימוד ופרקטיקה בתחומי הכושר והתרפיה בעשרות קורסים ב-7 שנים האחרונות. עבד כספורטתרפיסת ומאמן כושר עם ספורטאים במועדוני כדורגל הפועל רמת גן, הפועל תל אביב ואקדמיה לטניס בכפר המכביה.

פוסטים נוספים בתחום

מריוס אברמוב

כושר מאפס: מה שצריך לדעת כל מתחיל

אורח חיים בריא נכנס לאופנה. מספר מועדוני הכושר גדל במהירות אדירה וכך גם מספר המבקרים בהם. כאן מוצע ללקוחות מגוון תוכניות שונות, כולל שיעורי שחייה, יוגה, פיתוח גוף, קרוספיט וכושר. בתוך המגוון העצום כל אחד יכול למצוא את התחום שהואהכי מתחבר עליו והכי חשבוה יתמיד בו. ואם גם אתם מאלה שהחליטו לדאוג לבריאות שלהם, לחטב

קרא עוד »
מריוס אברמוב

ביקורת סרט כוח טבעי

אף על פי שאני לא אוהב סרטים מהסוג הזה נאלצתי לראות אותו משום שמספר המתאמנים ששאלו את דעתי על הסרט גדל מיום ליום. לקח לי כמה שעות כדי לבדוק את העובדות בסרט על הספורטאים שמשתתפים שם. לכן תקדישו כמה דקות מזמנכם וקראו עד הסוף. בואו נראה מה היה לנו, אני אעבור על הפרטים שהיו בסרט

קרא עוד »
מריוס אברמוב

תזונה להשגת מסת שריר

תוכן ענייניםתזונה להשגת מסת שריר — התפריט והמוצרים הטובים ביותרחישוב מספר הקלוריות הנדרשצריכה יומית של חלבונים, שומנים ופחמימות במהלך עלייה במשקללמה מיועד החלבון? מקורות מועדפים לחלבון מן החי יהיו:מקורות מועדפים לחלבון מן הצומח יהיו:היתרונות של הפחמימותשומנים – בריאים יותר ובריאים פחותתזונה להשגת מסת שריר לגברים תזונה להשגת מסת שריר — התפריט והמוצרים הטובים ביותר עליה של

קרא עוד »

No Comments

Leave a Reply

קבל מידע עדכני

פוסטים מובחרים

מריוס אברמוב

סיקור חדרי כושר ברמת גן ינואר 2019

אנשים נוטים להעביר החלטות והתחלות  חדשות לתחילת שבוע או לתחילת שנה חדשה. לכן השאלה שהכי נשאלתי בחודש הראשון של השנה היתה על איזה חדר כושר אני ממליץ ברמת גן. אני חושב שהפרמטר של מרחק מהבית או העבודה הוא הכי חשוב, ובכל זאת בגלל כמות השאלות  החלטתי לרשום פוסט מפורט. אז ככה, ברמת גן יש לנו

קרא עוד »
מריוס אברמוב

ביקורת סרט כוח טבעי

אף על פי שאני לא אוהב סרטים מהסוג הזה נאלצתי לראות אותו משום שמספר המתאמנים ששאלו את דעתי על הסרט גדל מיום ליום. לקח לי כמה שעות כדי לבדוק את העובדות בסרט על הספורטאים שמשתתפים שם. לכן תקדישו כמה דקות מזמנכם וקראו עד הסוף. בואו נראה מה היה לנו, אני אעבור על הפרטים שהיו בסרט

קרא עוד »