מפחד להיות עוד ספורטאי ''רגיל''?

תעלה דרגה ותלחץ על הכפתור הכחול

המשימה העיקרית שלנו היא להפוך אותך לספורטאי טוב יותר.בין אם זה להוסיף 10 סנטימטר גובה בקפיצה אנכית או להפחית 0.5 שניות מ30 מטר. אנחנו בזהירות ובבטחה נדחוף אותך לגבולות שלך.

אפשרויות האימון שלנו

אימון ספורטאים

אימון אישי שיפור יכולות אתלטיות

אנו מבינים שכל אדם שונה מבחינת מטרות, צרכים ויכולות אתלטיות. אימונים אישיים מיועדים לספורטאים המחפשים את התוכנית האולטימטיבית, הפרטית ואת תשומת הלב הפרטית בתחומים של מהירות ופיתוח כוח,כוח מתפרץ, כושר כללי ותזונה. השגת המטרות שהגדרת לעצמך דורשת מסירות, משוב מתמיד והניסיון שלנו באימונים.

שיפור יכולות אתלטיות בקבוצות קטנות

אחרי שספורטאי עובר פציעה,כדי לחזור לפעילות הוא חייב לעשות שיקום.משך השיקום תלוי בחומרת הפציע.אצלנו בפיטאקשן יש ניסיון של שיקום פציעות כמו קרעים ברצועות,קרעים בשרירים,מתיחות,שברים ועוד

שיפור יכולות אתלטיות אונליין

לספורטאים שמבינים שהגוף שלהם הוא כלי עבודה,ואם לא לשפר אותו אז אפשר להשאר מחוץ להרכב או אפילו להפסיד במשחק מכריע.אצלנו אפשר לשפר  מהירות,קפיצה לגובה או להיות חזק יותר גם אונליין,דרך תוכניות הבנויות מראש ל 6-8 שבועות.זה מתאים לספורטאים שאין להם אפשרות לקחת מאמן אישי או להתאמן בקבוצות האימון שלנו,ובכל זאת רוצים להשתפר.

אימוני חזרה מפציעות

אחרי שספורטאי עובר פציעה,כדי לחזור לפעילות הוא חייב לעשות שיקום.משך השיקום תלוי בחומרת הפציע.אצלנו בפיטאקשן יש ניסיון של שיקום פציעות כמו קרעים ברצועות,קרעים בשרירים,מתיחות,שברים ועוד.

למה לבחור בנו?

מאמן

מהירות השגת מטרות

בעזרת הידע של מאמנים שלנו ניתן להגיע יותר מהר לתוצאות הרצויות אם דגש על הטכניקה הנכונה ומניעת פציעות

אתה לא לבד

תשומת לב אישית של מאמנים מוכשרים

חיסכון

יש לך הזדמנות להתאמן בקבוצה קטנה, מה שמוריד את העלויות שלך.

תוכנית אימון אישית

כשהבוחרים מטרת אימון,צריך להכין תוכנית להשגת המטרה. תוכנית זו צריכה להיות מותאמת אישית .

אימון כושר לספורטאים

בתל אביב