מפחד להיות עוד ספורטאי ''רגיל''?

אתה לא חייב

תעלה דרגה ותלחץ על הכפתור הכחול

Slider

אפשרויות האימון שלנו

לספורטאים שמבינים שהגוף שלהם הוא כלי עבודה,ואם לא לשפר אותו אז אפשר להשאר מחוץ להרכב או אפילו להפסיד במשחק מכריע.אצלנו אפשר לשפר  מהירות,קפיצה לגובה או להיות חזק יותר גם אונליין,דרך תוכניות הבנויות מראש ל 6-8 שבועות.זה מתאים לספורטאים שאין להם אפשרות לקחת מאמן אישי או להתאמן בקבוצות האימון שלנו,ובכל זאת רוצים להשתפר.

אחרי שספורטאי עובר פציעה,כדי לחזור לפעילות הוא חייב לעשות שיקום.משך השיקום תלוי בחומרת הפציע.אצלנו בפיטאקשן יש ניסיון של שיקום פציעות כמו קרעים ברצועות,קרעים בשרירים,מתיחות,שברים ועוד.

אנו נשפר את טכניקת ריצה שלך. אנו נשפרים את אורך ותדירות צעד, כיוון הברך, מיקום מפרק הירך ותנועתיות של המרפק.הריצה שלך תיהיה הרבה יותר מתפרצת מהירה וטובה יותר מאשר אצל היריבים שלך. תוכניות שיפור יכולות אטלתיות בקבוצות קטנות נמשכות 4, 6 או 8 שבועות 3 פעמים בשבוע.

אנו מבינים שכל אדם שונה מבחינת מטרות, צרכים ויכולות אתלטיות. אימונים אישיים מיועדים לספורטאים המחפשים את התוכנית האולטימטיבית, הפרטית ואת תשומת הלב הפרטית בתחומים של מהירות ופיתוח כוח,כוח מתפרץ, כושר כללי ותזונה. השגת המטרות שהגדרת לעצמך דורשת מסירות, משוב מתמיד והניסיון שלנו באימונים.

למה לבחור בנו?

מהירות השגת מטרות

,בעזרת הידע של מאמנים שלנו ניתן להגיע יותר מהר לתוצאות הרצויות

 אם דגש על הטכניקה הנכונה ומניעת פציעות

תוכנית אימון אישית

כשהבוחרים מטרת אימון,צריך להכין תוכנית להשגת המטרה.

תוכנית זו צריכה להיות מותאמת אישית .

אתה לא לבד

תשומת לב אישית של מאמנים מוכשרים

נשארו שאלות? צור קשר