שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram

המדע החדש של איך אימוני כוח שומר אותך צעיר

מדענים כבר מזמן "שוברים" את ראש על השאלה: "מה יכול לשמר את הנעורים, ולהקטין את הסיכון למוות בטרם עת" כמובן – אימוני כוח.

אימון כוח עוזר להרגיש טוב יותר ונמרץ יותר, הם עושים את הגוף צעיר יותר ומפחיתים את הסיכון למוות.

 

למסקנות כאלה הגיעו החוקרים מ «Penn State College of Medicine», אשר ערכו מחקר על אנשים בני 65 ומעלה שעשו אימוני כוח פעמיים בשבוע. מחקר זה מצא כי האנשים המבוגרים שהשתתפו אימוני כוח פעמים בשבוע הפחיתו את הסיכוי  למוות מוקד ב 46%,מוות ממחלות קרדיולוגיות ב41%, ו19% פחות סיכוי של  מוות מסרטן.

 

"אימון כוח יכול לשמור על העצמאות ועל הפעילות שלך, אפילו בגיל הזהב", אומרת ד''ר ג'ניפר קראשנבסקי

 

היא מאמינה כי אימון לא רק מגדיל את גודל השריר וגרום להם להיות חזקים, אלא  גם מאזן את חילוף החומרים, מחזק את העצמות ומאזן שיווי משקל. בנוסף, פעילות גופנית יכולה להגדיל באופן משמעותי את פעילות המוח.

 

כל הגורמים הללו עוזרים להפחית את הסיכון של נפילה ושברים שנובעים ממנה. זה הגורם העיקרי לנכות ביותר קשישים.  קראשנבסקי גם אמרה כי האימון כוח עוזר לשרוף יותר  קלוריות ביום יום בגוףו מסייעת לשמור על משקל בריא. להפחית את רמות הכולסטרול, ואף מסייע להאט או אפילו לעצור סוכרת שהרבה אנשים מבוגרים רוכשים כשהם מזדקנים.

 

אתה כבר רוצה להתחיל לעשות אימוני כוח? ובכן, הוא מתאימים עבור אנשים מכל הגילאים. אבל בהתחלה אתם צריכים לגייס לעזרתם של מאמן כושר מנוסה אשר יפתח תוכנית אימונים אישית ותזונה נכונה.

 

ודע: "אנשים מבוגרים מסוגלים להשיג את הכוח שהיה להם צעירותם. כדי לעשות זאת, פשוט צריך לקום מהספה ולהתחיל לעשות אימוני כוח. "

אין תגובות

השאירו תגובה

טופ פוסטים

Top posts
מריוס אברמוב

סיקור חדרי כושר ברמת גן ינואר 2019

אנשים נוטים להעביר החלטות והתחלות  חדשות לתחילת שבוע או לתחילת שנה חדשה. לכן השאלה שהכי נשאלתי בחודש הראשון של השנה היתה על איזה חדר כושר אני ממליץ ברמת גן. אני חושב שהפרמטר של מרחק מהבית או העבודה הוא הכי חשוב, ובכל זאת בגלל כמות השאלות  החלטתי לרשום פוסט מפורט. אז ככה , ברמת גן יש

קרא עוד »
חדר כושר
מריוס אברמוב

מי יותר חזק סופרמן או באטמן

שאלה נוספת ששואלים אותי המון היא "מה יותר טוב קרוספיט או חדר כושר?" הכלל הראשון של כושר "לעשות לפחות משהו!" הכל תלוי בעצימות. הספורט  הכי לא  אינטנסיבי הוא הליכה. אבל אפילו הליכה היא הרבה יותר טוב מאשר לשכב על הספה או לשבת על הכיסא.  מישהו  בעד ריצה, מישהו  בעד חדר כושר או קרוספיט, אבל ההבדל

קרא עוד »