מאמן כושר בתל
אביב זה מה שאתה צריך!

מאמן אישי בתל אביב יבחר בשבילך אימון אינדיבידואלי, יכין תפריט תזונה, יגיד לך את כל הכללים ויראה כיצד לבצע תרגילים שונים, וישמור אליך במשקלים כבדים.

אימון גופני עם מאמן ייתן תוצאה פי 2 יותר טובה מאשר אם תעסוק באופן אישי. כבר מספר לא מבוטל של אנשים מעדיפים שיעורים בחדר הכושר ומחוצה לו עם מאמן כושר אישי, מכיוון שהתוצאות מגיעות בצורה מהירה יותר.

למה לבחור מאמן אישי בתל אביב?

ישנם מספר יתרונות שכל מי שרוצה לשדרג את גופו, לבנות שרירים או לרדת במשקל צריך לדעת על כך.
באופן אישי, אדם יכול לקבל פציעות על ידי ביצוע טכניקה לא נכונה וימנה ממך מלהגיע להשגים
.

נדרש מאמן כושר במקרים הבאים:

מאמנת כושר

החלמה לאחר לידה
חוסר ניסיון בספורט
ספורט מקצועי
פעילויות גופנית בגיל זהב
תוכנית אימון בהנחיות הרופא לאחר סיבוכים בריאותיים
הכנת תוכנית אימון

מספר יתרונות של מדריך אישי:

היתרונות

תדירות

אימון כושר עם מאמן מתקיים בימים שנבחרו מראש. לא תרצה לפספס אותם, כי אימונים אלה יקרים יותר ממנוי רגיל וגם לא כל מאמן יסכים לאמן מישהו שמבטל אימונים.

ביצוע תרגילים בטכניקה נכונה

קשה מאוד להקפיד בו זמנית על הידיים ,הברכיים, הגב, הזרועות, הצוואר וכו' בזמן ביצוע התרגיל. נראה כי הכל נעשה כנדרש, אך למעשה רק מומחה יכול לומר במדויק ולהראות את ביצוע הנכון של האלמנטים. שליטה משחקת תפקיד מרכזי אימון הגופני,איכות בריאות וההצלחה תלויות בכך.

הוראה

מתחילים מגיעים לרוב לחדר הכושר וחוששים מכל דבר: הליכונים, משקולת, מכונות התעמלות. במקרה זה, מאמן יעזור להתמודד עם כל הכלים, להסביר אילו נתונים על המסך האלקטרוני על ההליכון אחראים לפעולה מסוימת, יגיד לך כמה זמן אתה צריך לעבוד. איתו האימונים שלך יתקיימו ללא דאגות ורגשות שליליים.

יעילות

בעבודה עם מאמן אישי, ההשפעה נראית מוקדם יותר. כשגבר או אישה מאמנים את עצמם הם לרוב מרחמים על עצמם ואינם מסיימים את סטים, או עושים פחות חזרות ממה שהם צריכים. עם איש מקצוע, לא יהיו רחמים, צריך לתת את כל המיטב.

בטיחות

רק מאמן יכול להגיד לך היכן אתה טועה, ולהראות כיצד לעשות את התרגיל נכון. הוא ישמור אליך במשקלים כבדים במקרה הצורך ויהפוך את תרגילים למדויקים, וטכניקה איכותית. אפשר לא לפחד שתפגע בבריאותך, תיפגע בגבך או תמתח את השרירים. המדריך שולט בפעולות וקובע את הטכניקה הנכונה.

גישה אינדיבידואלית

מאמן כושר מנוסה בעל ניסיון וידע רב, כך שהוא יבנה תכנית וייתן עצות. הוא יחשב את כמות החזרות, את משך הזמן ואת התרגילים הנדרשים כדי להשיג את המטרה שלשמם הגעת לחדר הכושר.

אימונים אישיים בתל אביב

אימון אישי לא חייב להיות אחד על אחד, הוא יכול להתקיים עם חבריך, בהנחה שלכל אחד ממכם נבנתה  תוכנית לפי הצרכים האישיים.

אימון כזה מאמן מנוסה יכול להעביר ל 4-5 אנשים. זה יעזור להתמיד ויהפוך את אימון למהנה יותר , קל יותר וזול יותר.

מאמן אישי שאתה יכול לסמוך עליו

מאמן אישי

מראה חיצוני ,זו יכולה להיות טעות לבחור מאמן לפי המראה החיצוני. יש מאמנים שיודעים לאמון את עצמם אבל לא את האחרים. כנגד יש מאמנים מעולים בעלי מראה לא ספורטיבי במיוחד. נכון שכל לקוח שיגיע לחדר הכושר כדי ליצור דמות חלומית ירצה לראות מדריך בכושר נהדר. מומחה כזה יעודד לעבוד על עצמך עוד יותר,אך תסתכלו בבקשה לא רק על הקנקן אלא גם על מה שבתוכו.

להסמכה תפקיד חשוב. מאמן כושר חייב להיות בעל תעודת רלוונטית, להכיר את האנטומיה והפיזיולוגיה של אדם.עדיף שיהיה בעל יותר מתעודה אחת ,זה מראה על רעב לידע ואהבה למקצוע.

ניסיון. בתחום של כושר כל כמה שנים יש שינוים בגישות,לכן לא בטוח שיש הבדל בין מאמן בעל 10 שנות ניסיון ל-15 שנים,אבל עד אז למאמנים יש הרבה מה ללמוד.

מאמן טוב צריך לדעת לתת אימון נכון לפי הצרכים שלך ומתאים למצב הגופני שלך.

המאמנים שלנו

המאמנים

עודד משה
בעל תואר בחינוך גופני מוינגייט. מתמחה בעבודה עם הגיל השלישי .
אברמוב מריוס

מריוס-מאמן כושר וספורטתתרפיסט מאזור תל אביב, רמת גן, גבעתיים וקרית אונו.
מתמחה בעבודה עם ספורטאים תחרותיים, שיקום מפציעות והורד משקל. ניסיון של 7 שנים בתחום.

סטניסלב גוזמן
מאמן כושר אישי באזור המרכז, המתמחה בריצה,אימון קטינים בעל 5 שנות ניסיון.

תוכנית אימונים

תוכנית

תכנית אימון נבנית לאחר שהמתאמן סיפר על: בעיותיו, פחדיו והרגליו והמטרות. מאמן יקבע את משך האימון:

30, 40 ו 60 דקות ואת תדירות האימונים. אימון יכול להיות כוח, מעגלי ואירובי, כל אימון מכוון למטרה ספציפית.

תפריט למתחילים

תפריט

תזונה היא חלק חשוב עבור העוסקים בספורט ולפעמים גם הכי חשוב. לכן עליכם לפנות לאיש מקצוע מתאים , עדיף שזה לא יהיה מאמן כושר אלא דיאטן קליני או תזונאי ספורט. האוכל צריך להיות מגוון ומאוזן.

אנחנו כמאמנים גם עוברים קורסים בתזונה,חלקינו לומדים גם כמה שנים. אך יש הבדל בין איש מקצוע שכל יום רק פותר בעיות תזונה לאיש מקצוע שגם מאמן וגם בונה תפריטים.

ביקורות הלקוחות שלנו

ביקורות

מאמן כושר אישי בתל אביב

בתל אביב

עלות השירותים משתנה בהתאם למשך האימון וכמות האימונים. כדי לברר מהי העלות הספציפית, מספיק להתייעץ באופן אישי עם המאמן ויכד איתו לבנות כמות האימונים יחד ובנפרד.

ספורט הוא חלק חיוני מחייו של כל אדם. יש לדאוג לגוף בכדי שהוא יגיד תודה בעוד מספר שנים.